Appartement te koop in Marbella

MARBELLA, MÁLAGA
  • €375.000
  • Appartement
  • Woningtype
  • 2
  • Slaapkamers
  • 2
  • Badkamers
  • 103

Beschrijving van de woning

Ref: DP-51-204319

Spectaculaire flat met panoramisch uitzicht op de zee en de hele kustlijn in het Samara resort, gelegen in de prestigieuze wijk Las Lomas de Marbella, in Marbella East. Dit luxe appartement biedt een elegante en geraffineerde levensstijl in een van de meest exclusieve gebieden van de stad. De prachtige faciliteiten stellen je in staat om voor jezelf te zorgen en in vorm te blijven zonder je eigen urbanisatie te verlaten, frisse lucht in te ademen en te genieten van de rust van de beschermde natuurlijke omgeving.

Als je het appartement binnenkomt, kom je in de lichte en gezellige woon/eetkamer. Door de grote ramen valt er veel natuurlijk licht binnen, waardoor er een warme en gezellige sfeer ontstaat. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het terras waar je kunt genieten van het prachtige panoramische uitzicht op zee en de bergen.

De keuken is volledig ingericht en staat in open verbinding met de woonkamer. De flat heeft twee slaapkamers, allemaal met inbouwkasten en directe toegang tot het terras. De hoofdslaapkamer heeft een en-suite badkamer met bad en douche. Daarnaast is er nog een complete badkamer en een bijkeuken. De flat heeft ook een garage en berging.

Het complex heeft twee buitenzwembaden met een prachtig uitzicht over de zee en de stad, jacuzzi, een complete Spa – Fitness Center met de maximale voordelen, een groot verwarmd binnenzwembad, twee sauna’s, een voor dames en een voor heren, en een fitnessruimte van 90 m² volledig uitgerust met de meest moderne machines. De zwembaden zijn onlangs gerenoveerd en omgebouwd tot zout water.
Het terrein is omheind met 24-uurs beveiliging, videobewakingscamera’s en toegangscontrole.

Het gebied Altos de los Monteros staat bekend om zijn rust en natuurlijke schoonheid. Omringd door bergen en met uitzicht op zee biedt het een idyllische omgeving voor wie op zoek is naar een ontspannen en luxe levensstijl.

Wat de nabijgelegen voorzieningen betreft, zijn er op korte rijafstand verschillende gerenommeerde scholen, golfbanen, winkelgebieden, het ziekenhuis Costa del Sol, enzovoort. 10 minuten rijden naar de beste stranden van de gemeente, 15 minuten naar het centrum van Marbella en slechts 40 minuten naar de luchthaven van Malaga.

 

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-51-204319
  • Woningtype: Appartement
  • Prijs: €375.000
  • Bebouwd: 103 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken
A Guinote
  • A Guinote

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak