Villa te koop in Ciudad Quesada

  • €2.500.000
Ciudad Quesada, Alicante

Villa te koop in Ciudad Quesada

Ciudad Quesada, Alicante
  • €2.500.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 4
  • Slaapkamers
  • 4
  • Badkamers
  • 180
  • 952
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-29-MVS3-281

Villa voorzien van 4 Slaapkamers en 4 Badkamers, verwarmd zwembad en parkeergelegenheid op eigen perceel.

Gelegen op de tweede lijn van de prestigieuze La Marquesa Golfbaan. De villa’s zijn ontworpen met duurzaamheid in gedachten, met zelfvoorzienende zonne-energie. Elke villa beschikt over ruime slaapkamers, een privézwembad, een dakterras met panoramisch uitzicht en de mogelijkheid voor een kelder.

De villa’s liggen op slechts 10 minuten van de stranden van Guardamar en 30 minuten van de luchthaven van Alicante, waardoor het de ideale locatie is voor zowel permanent wonen als vakantie.

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-29-MVS3-281
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €2.500.000
  • Bebouwd: 180 m²
  • Perceel: 952 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 4
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak