- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanbiedingen, tips en advies direct in je mailbox!
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Ref: DP-57-G-1633-AMB
Groot stuk grond te koop in La Cometa, Moraira. De totale grootte is 4.473m2 met 2 percelen die samen worden verkocht – een is stedelijke grond en de andere is rustieke grond. Hier kun je je droomhuis bouwen op het perceel van 1.982m2 en een mooie tuin aanleggen op het andere stuk grond van 2.491 m2. De locatie is rustig en groen, maar ligt toch op loopafstand van het centrum van Moraira, de restaurants langs de kust en natuurlijk de prachtige stranden en baaien.
BELANGRIJKSTE KENMERKEN:
Wenselijke locatie, op loopafstand van het centrum van Moraira.totale grootte 4.474 m2 stedelijke grond (om te bouwen) 1.982 m2rustiek land (tuin) 2.491 m2
Een bijzondere kans om je nieuwe huis te bouwen en dicht bij de stad te wonen maar toch midden in de natuur op een verrassend groot terrein.
Neem contact met ons op voor meer informatie en om een afspraak te maken voor een bezichtiging.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Compare listings
VergelijkenLog in om jouw favorieten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken.
Vul onze Zoekservice in en wij maken een profiel voor je aan.
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.