Appartement te koop in Benissa

Benissa, Alicante
  • €330.000
  • Appartement
  • Woningtype
  • 1
  • Slaapkamer
  • 1
  • Badkamer
  • 81

Beschrijving van de woning

Ref: DP-50-AD40006

Aan de kust van Benissa in de provincie Alicante, op slechts 1000 meter van het strand, vinden we dit wooncomplex omgeven door een groene en rustige omgeving, waar je bijna 365 dagen per jaar kunt genieten van het goede mediterrane weer.
Het bestaat uit 66 woningen, verdeeld over 5 blokken.
Een perfecte plek om comfortabel te wonen met alle voorzieningen of om te huren voor toerisme. Beide opties zijn perfect om een appartement in dit complex te verwerven.
Er zijn alleen appartementen beschikbaar op de begane grond en de eerste verdieping.
Grote gemeenschappelijke zwembaden met watervallen, tuinen om van het buitenleven te genieten.
DEZE FLAT TE KOOP MET EEN TOTALE BEBOUWDE OPPERVLAKTE VAN 81 M2 MET TERRASSEN, IS GELEGEN OP DE EERSTE VERDIEPING MET HAL, 1 TWEEPERSOONS SLAAPKAMER, 1 BADKAMER ENSUITE, 1 WASRUIMTE, OPEN CONCEPT KEUKEN NAAR DE WOON-EETKAMER. VANUIT DE SLAAPKAMER EN DE WOONKAMER DIRECTE TOEGANG TOT DE VERANDA VAN 17,34 M2.
EXTRA’S: A/C WARM EN KOUD, ELEKTRISCHE BOILER, INBOUWKASTEN, DOMOTICA CONTROLE, GEMEUBILEERD VERKOCHT, HET UITZICHT VAN DEZE FLAT IS UITZICHT OP ZEE, OPEN UITZICHT OP DE GROENE TUIN EN DE ZWEMBADEN VAN DIT COMPLEX.
Grote gemeenschappelijke ruimtes met zwembaden en tuinen. Volledig privé en omheind complex.
Er is ook de mogelijkheid om lid te worden en te genieten van een spagedeelte met fitnessruimte en verwarmd zwembad.
Gemeenschappelijke parkeerplaats, een ondergrondse parkeerplaats kan apart worden gekocht.
Zoals je ziet, de perfecte locatie om te wonen of te investeren op slechts een paar meter van de zee. In de omgeving vind je restaurants, supermarkten, zandstranden en baaien. De stad Calpe bereik je in minder dan 5 minuten met de auto. Daarnaast kun je via een aangename, frisse en groene promenade naar de zee lopen, naar Calpe, waar je brede stranden vindt met hun uitgestrekte promenades. Moraira, ook een gezellige kustplaats, bereik je in 10 minuten met de auto.

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-50-AD40006
  • Woningtype: Appartement
  • Prijs: €330.000
  • Bebouwd: 81 m²
  • Slaapkamer: 1
  • Badkamer: 1
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken
Spaanse Droomhuizen
  • Spaanse Droomhuizen

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.