WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa del Sol
- Estepona
- Nieuwbouw Appartement in Buenas Noches
Nieuwbouw Appartement in Buenas Noches
- €895.000
- Appartement
- Woningtype
- 3
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 153 m²
- Bebouwd
- m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-100-53579075-01
Dit exclusieve nieuwe project, gelegen in de rustige wijk Buenas Noches in de buurt van Estepona, biedt 24 woningen die zijn ontworpen voor wie op zoek is naar comfort en verfijning aan de Costa del Sol. Deze ontspannen en weinig bekende enclave ligt tussen Estepona en Casares en biedt een unieke kans om te genieten van een serene levensstijl met een uitzonderlijk uitzicht op de Middellandse Zee. Met opties zoals penthouses met solariums, appartementen met terrassen en privétuinen op de begane grond, is elke woning ontworpen om natuurlijk licht en comfort te maximaliseren, met hoogwaardige afwerking en moderne architectuur.
BUITENRUIMTES
Het complex wordt gekenmerkt door een modern en elegant ontwerp, met ruime terrassen en tuinen waar bewoners kunnen genieten van het mediterrane klimaat en uitzicht op zee. De gemeenschappelijke ruimtes omvatten een grote tuin, ideaal om buiten te ontspannen, en een gemeenschappelijk zwembad omringd door solariums waar je kunt genieten van de warme zon van de Costa del Sol. De architectuur van het complex is ontworpen om op te gaan in de natuurlijke omgeving en biedt een oase van rust op slechts 450 meter van het strand van Estepona.
BINNENRUIMTES
Het interieur van de appartementen is ontworpen om een moderne en lichte ruimte te bieden, met grote ramen met dubbele beglazing die zorgen voor een uitstekende thermische en akoestische isolatie. Met woonoppervlaktes tot 116 m² hebben de flats 3 tweepersoonsslaapkamers en 2 badkamers, allemaal met een hoogwaardige afwerking. De keukens zijn uitgerust met moderne apparatuur en de grootformaat porseleinen vloeren versterken de elegantie en functionaliteit van elke ruimte. De open en met elkaar verbonden kamers zorgen voor een naadloze overgang tussen de binnenruimtes en de terrassen, waardoor een uitnodigende en ontspannen sfeer ontstaat.
GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES
De gemeenschappelijke ruimten van het complex zijn ontworpen om een omgeving van welzijn en ontspanning te bieden. Naast het gemeenschappelijke zwembad en solariums kunnen bewoners genieten van een volledig uitgeruste fitnessruimte, ideaal om een actieve levensstijl te behouden zonder het complex te verlaten. De bevoorrechte locatie van het complex, op slechts enkele minuten van het strand van La Galera en dicht bij alle voorzieningen, maakt het een ideale plek voor wie op zoek is naar een huis aan de Costa del Sol. Met gemakkelijke toegang tot golfbanen, winkelcentra en restaurants biedt dit project een ongeëvenaarde woonervaring in een van de aantrekkelijkste gebieden van Andalusië.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-100-53579075-01
-
Prijs: €895.000
-
Bebouwd: 153 m²
-
Slaapkamers: 3
-
Badkamers: 3
-
Woningtype: Appartement
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Gerenoveerd appartement met terras te koop in Valencia stad – Ruzafa
DP-20-D26280 Valencia, Costa Valencia, Spanje- Slaapkamer: 1
- Badkamer: 1
- 87 m²
- Appartement
Villa te koop in Javea
DP-05-JV1155 Xàbia, Alicante- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 5
- 388 m²
- 1000 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Gerenoveerd appartement met terras te koop in Valencia stad – Ruzafa
DP-20-D26280 Valencia, Costa Valencia, Spanje- Slaapkamer: 1
- Badkamer: 1
- 87 m²
- Appartement
Villa te koop in Javea
DP-05-JV1155 Xàbia, Alicante- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 5
- 388 m²
- 1000 m²
- Villa
Contact me










