WONINGEN ZOEKEN
- Back to Search
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Noord
- Calpe
- Appartement te koop in Calpe
Appartement te koop in Calpe
- €320.000
- Appartement
- Woningtype
- 2
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 70 m²
- Bebouwd
- 88 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-20-25002C
Dit is een kans die je niet mag missen. Met een toeristische verhuurvergunning biedt dit appartement uitzonderlijk potentieel voor vakantieverhuur, wat zorgt voor een stabiele inkomstenstroom op een toplocatie met adembenemende uitzichten.
Met een oppervlakte van 88 m², ontworpen in een eigentijdse en functionele stijl, bevindt dit appartement zich op de tweede verdieping van een modern gebouw. Het beschikt over centrale airconditioning.
Daarnaast beschikt de woning over een eigen parkeerplaats. Het complex biedt een groot zwembad en prachtig aangelegde tuinen, wat een idyllische omgeving creëert om te ontspannen en te genieten van het fantastische klimaat van de Costa Blanca, het hele jaar door.
Dit appartement is niet alleen ideaal voor wie op zoek is naar een moderne woning op een toplocatie, maar ook voor slimme investeerders die een winstgevende en zekere investering zoeken. Met de toeristische vergunning en voorzieningen van topkwaliteit garandeert deze woning hoge rendementen.
Mis deze unieke gelegenheid niet en neem contact met ons op voor een bezichtiging!
Prijs exclusief aankoopkosten. Ga uit van ±10% overdrachtsbelasting (exact percentage afhankelijk van de regio; bij nieuwbouw geldt in plaats daarvan 10% BTW, landelijk vastgesteld), ±1–2% advocaatkosten, ±1% notariskosten en bij nieuwbouw 1,5% registratiekosten (AJD).
Kenmerken
-
Ref: DP-20-25002C
-
Prijs: €320.000
-
Bebouwd: 70 m²
-
Perceel: 88 m²
-
Slaapkamers: 2
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Appartement
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Villa te koop in Javea
DP-40-4643JAV Javea, Alicante- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 3
- 150 m²
- 1000 m²
- Villa
Villa te koop in Calahonda
DP-12-R5362192 Calahonda, Málaga- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 274 m²
- 670 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Villa te koop in Javea
DP-40-4643JAV Javea, Alicante- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 3
- 150 m²
- 1000 m²
- Villa
Villa te koop in Calahonda
DP-12-R5362192 Calahonda, Málaga- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 274 m²
- 670 m²
- Villa
Contact me























