WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Zuid
- Ciudad Quesada
- Appartement te koop in Ciudad Quesada
Appartement te koop in Ciudad Quesada
- €249.900
- Appartement
- Woningtype
- 3
- Slaapkamers
- 1
- Badkamer
- 80 m²
- Bebouwd
- 160 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-75-SLS1578
Ontdek deze fantastische volledig gerenoveerde woning in Ciudad Quesada, perfect om het hele jaar door te wonen of om te genieten van uw vakantie aan de Costa Blanca.
De woning heeft 80 m² woonoppervlakte, praktisch verdeeld in 3 comfortabele slaapkamers, één complete badkamer en een moderne open keuken die verbonden is met de woonkamer.
Aan de achterkant van het huis bevindt zich een klein terras van 3 m², ideaal om ’s ochtends van een kop koffie te genieten of ’s avonds te ontspannen.
Een van de grootste troeven van deze woning is de privé tuin van 80 m², waar je kan genieten van een spectaculair uitzicht en het heerlijke mediterrane klimaat.
De woning ligt op een bevoorrechte locatie, op slechts 15 minuten van de prachtige stranden van de Costa Blanca en dicht bij alle voorzieningen zoals supermarkten, restaurants, recreatie en transport.
✨ Een unieke kans om een volledig gerenoveerde woning te betrekken.
Mis deze kans niet. Kom langs en word verliefd op uw nieuwe woning.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Prijs exclusief aankoopkosten. Ga uit van 7-10% overdrachtsbelasting (exact percentage afhankelijk van de regio; bij nieuwbouw geldt in plaats daarvan 10% BTW, landelijk vastgesteld), ±1–2% advocaatkosten, ±1% notariskosten en bij nieuwbouw 1,5% registratiekosten (AJD).
Kenmerken
-
Ref: DP-75-SLS1578
-
Prijs: €249.900
-
Bebouwd: 80 m²
-
Perceel: 160 m²
-
Slaapkamers: 3
-
Badkamer: 1
-
Woningtype: Appartement
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Appartement te koop in Torre del Mar
DP-26-6316 Torre del Mar, Málaga- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 90 m²
- 85 m²
- Appartement
Appartement te koop in Calpe
DP-55-3606/10535 Calpe, ALICANTE- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 98 m²
- Appartement
Vergelijkbare woningen
Appartement te koop in Torre del Mar
DP-26-6316 Torre del Mar, Málaga- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 90 m²
- 85 m²
- Appartement
Appartement te koop in Calpe
DP-55-3606/10535 Calpe, ALICANTE- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 98 m²
- Appartement
Contact me











