WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Noord
- La Nucia
- Appartement te koop in La Nucía
Appartement te koop in La Nucía
- €250.000
- Appartement
- Woningtype
- 1
- Slaapkamer
- 2
- Badkamers
- 90
- m²
Beschrijving van de woning
Ref: DP-36-AC-05721/10244
Luxe gerenoveerd appartement met één slaapkamer, een en-suite badkamer en een aparte badkamer, voorzien van marmeren vloeren, airconditioning, vloerverwarming, een designkeuken, een groot terras op het oosten en een berging. Dit complex beschikt over een zwembad, parkeergelegenheid, tuinen en gemeenschappelijke ruimtes, waaronder een receptie, een fitnessruimte en een gemeenschappelijke lounge.~Dit unieke appartement wordt verkocht met hoogwaardige meubels en apparatuur. Het heeft een ruime woon-eetkamer met veel licht dankzij de directe toegang tot het terras. De open designkeuken is volledig uitgerust en voorzien van granieten aanrechtbladen.~De slaapkamer heeft een hemelbed, een inbouwkast en een en-suite badkamer met een douche en een apart bad, evenals directe toegang tot het terras, wat zorgt voor veel licht en uitzicht.~Er is ook nog een complete badkamer met een douche voor algemeen gebruik.~Het terras is zeer ruim, met een oppervlakte van 15 m², en kan worden omgebouwd tot een tweede slaapkamer dankzij de glazen wanden. Het uitzicht is gericht op de baai van Altea-Albir en Sierra Helada. Het is gelegen in een unieke enclave in een afgesloten complex met vele voorzieningen: een gemeenschappelijk zwembad, een barbecueplek, tuinen, een grote gemeenschappelijke ruimte, een bibliotheek, een fitnessruimte, gemeenschappelijke parkeergelegenheid (één auto per woning) en een receptie. Het is gelegen in een zeer rustige omgeving op 500 meter van supermarkten en andere winkels en op 10 minuten rijden van Alfaz del Pi, Benidorm en La Nucía.~De prijs van de woning is inclusief een kleine berging van 2,5 m².~
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-36-AC-05721/10244
-
Prijs: €250.000
-
Bebouwd: 90 m²
-
Slaapkamer: 1
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Appartement
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Semi te koop in Alfaz del Pi
DP-36-AC-05857/10244 Alfaz del Pi, ALICANTE- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 272 m²
- 390 m²
- Geschakelde woning
Appartement te koop in Albir
DP-76-SE5341-S Albir, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 116 m²
- Appartement
Vergelijkbare woningen
Semi te koop in Alfaz del Pi
DP-36-AC-05857/10244 Alfaz del Pi, ALICANTE- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 272 m²
- 390 m²
- Geschakelde woning
Appartement te koop in Albir
DP-76-SE5341-S Albir, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 116 m²
- Appartement
Contact me





























