WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa del Sol
- Las Lagunas De Mijas
- Nieuwbouw Appartement in Las Lagunas de Mijas
Nieuwbouw Appartement in Las Lagunas de Mijas
- €636.900
- Appartement
- Woningtype
- 2
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 101 m²
- Bebouwd
- m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-100-50502135-04
Gelegen in het charmante gebied van Las Lagunas de Mijas, biedt dit wooncomplex een selectie van 25 woningen, waaronder appartementen en begane grond. Ontworpen voor degenen die een huis met uitzicht op zee zoeken, ligt het complex op slechts 2 km van de kust, waardoor men kan genieten van de zeebries en het kustlandschap. Bovendien maakt de nabijheid van de luchthaven, op slechts 33 km afstand, internationale reizen gemakkelijk, waardoor het een ideale optie is voor zowel permanente bewoners als voor degenen die op zoek zijn naar een tweede woning in een bevoorrechte omgeving.
BUITENRUIMTES
De buitenruimtes van deze woningen zijn ontworpen om het comfort en het plezier van het mediterrane klimaat te maximaliseren. Elke woning heeft een privéterras, perfect om buiten te ontspannen en te genieten van het uitzicht op zee. Bovendien omvatten sommige typologieën een privétuin, die extra ruimte biedt voor vrije tijd en ontspanning. De aanwezigheid van een garage zorgt voor comfort en veiligheid bij het parkeren van voertuigen. De strategische ligging op slechts 2 km van de zee biedt snelle toegang tot het strand, ideaal voor degenen die van watersportactiviteiten houden of gewoon een wandeling langs de zee willen maken.
BINNENRUIMTES
De woningen zijn ontworpen met een focus op comfort en functionaliteit. Ze bieden opties met 1, 2 en 3 slaapkamers, met 1 of 2 badkamers, aangepast aan verschillende gezinsbehoeften. Het interieur van de woningen is uitgerust met porseleinen tegelvloeren, die een moderne uitstraling geven en gemakkelijk te onderhouden zijn. De airconditioning is gegarandeerd dankzij de airconditioning, die het hele jaar door een aangename omgeving biedt. Bovendien beschikken de woningen over geïntegreerde apparaten en ingebouwde kasten, die de ruimte optimaliseren en opslag vergemakkelijken. De veiligheid wordt versterkt door de installatie van een video-intercom, die de bewoners gemoedsrust biedt.
GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES
Het wooncomplex biedt een reeks gemeenschappelijke ruimtes die de woonervaring van de bewoners verrijken. Onder hen is het gemeenschappelijke zwembad, een ideale plek om te verfrissen en te socialiseren tijdens de warmere maanden. De gemeenschappelijke tuinen bieden een groene en rustige omgeving, perfect voor ontspannende wandelingen of buitenactiviteiten. Bovendien kunnen de bewoners een actieve levensstijl behouden dankzij de gemeenschappelijke fitnessruimte, die is uitgerust om aan verschillende trainingsroutines te voldoen. Deze faciliteiten bevorderen een gevoel van gemeenschap en welzijn onder de buren.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Prijs exclusief aankoopkosten. Ga uit van 7-10% overdrachtsbelasting (exact percentage afhankelijk van de regio; bij nieuwbouw geldt in plaats daarvan 10% BTW, landelijk vastgesteld), ±1–2% advocaatkosten, ±1% notariskosten en bij nieuwbouw 1,5% registratiekosten (AJD).
Kenmerken
-
Ref: DP-100-50502135-04
-
Prijs: €636.900
-
Bebouwd: 101 m²
-
Slaapkamers: 2
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Appartement
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Gerenoveerd appartement met terras te koop in Valencia stad – Ruzafa
DP-20-D26280 Valencia, Costa Valencia, Spanje- Slaapkamer: 1
- Badkamer: 1
- 87 m²
- Appartement
Villa te koop in Javea
DP-05-JV1155 Xàbia, Alicante- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 5
- 388 m²
- 1000 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Gerenoveerd appartement met terras te koop in Valencia stad – Ruzafa
DP-20-D26280 Valencia, Costa Valencia, Spanje- Slaapkamer: 1
- Badkamer: 1
- 87 m²
- Appartement
Villa te koop in Javea
DP-05-JV1155 Xàbia, Alicante- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 5
- 388 m²
- 1000 m²
- Villa
Contact me
























