Appartement te koop in Palma

  • €685.000
Palma, Mallorca

Appartement te koop in Palma

Palma, Mallorca
  • €685.000
  • Appartement
  • Woningtype
  • 0
  • Slaapkamer
  • 0
  • Badkamer
  • 238

Beschrijving van de woning

Ref: DP-64-rh-2022-06

Dit historische gebouw uit het jaar 1900 biedt veel charme en is ontworpen met Mallorquin-architectuur en met behoud van alle originele elementen. Het pand ligt op slechts een steenworp afstand van La Rambla in Palma de Mallorca.

Het object biedt de mogelijkheid om te bouwen:

– 3 appartementen met eigen parkeerplaats.

-4 appartementen zonder parkeerplaats.

– Vrijstaande villa met parkeerplaats De woning bestaat uit 238m2 verdeeld over 3 verdiepingen, zonder lift.

-Op de begane grond is 54m2 die kan worden verbouwd tot garage.

-De eerste verdieping heeft 45m2 verdeeld over een woonkamer/keuken, eetkamer, 2 slaapkamers en 1 complete badkamer.

-Op de eerste verdieping vinden we een charmante duplexwoning van 45m2 die enkele jaren geleden is gerenoveerd.

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-64-rh-2022-06
  • Woningtype: Appartement
  • Prijs: €685.000
  • Bebouwd: 238 m²

Pluspunten

Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak