Finca te koop in Jatar

  • €295.000
Jatar, Granada

Finca te koop in Jatar

Jatar, Granada
  • €295.000
  • Finca
  • Woningtype
  • 3
  • Slaapkamers
  • 1
  • Badkamer
  • 502
  • 7086
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-19-FI278

Exclusief voor ons. Deze spectaculaire Finca met land van 7.086 m2 is gelegen aan de rand van Jatar, provincie Granada, dit rustige dorp is gelegen op 962 meter boven de zeespiegel en de locatie biedt een spectaculair uitzicht op de bergen. Toegang tot dit pand met in totaal 502m2 bebouwde oppervlakte is vanaf de hoofdweg die Alhama en Jatar met elkaar verbindt. Via een elektrische poort komen we op een verharde weg die ons in staat stelt om aan de linkerkant de wijngaarden en andere fruitbomen te zien, evenals een prachtige tuin die leidt naar het type villa dat toegankelijk is via een spectaculaire veranda met bogen. Vanaf de veranda komt u in een lichte woonkamer met een open haard die wordt verdeeld over 3 slaapkamers, waarvan 2 met dubbele ramen en een badkamer, evenals een moderne keuken met marmeren werkbladen en massief houten afwerkingen. Vanuit de keuken is er toegang tot een andere veranda die leidt naar de patio en een zwembad van 44 m2, net aan de linkerkant is er een zomerkeuken die de apparatuur aanvult om van de zonnige dagen te genieten, buiten het zwembad is er een berging bijgebouw van 286m2, dat wordt gebruikt als garage, werkplaats en zelfs wijnkelder, omdat de eigenaar zijn eigen wijn produceert. De woning is gelegen op geïrrigeerd land en behoort tot de irrigatiegemeenschap en heeft 2 putten. Het terrein is beplant met ongeveer 70 olijfbomen die genoeg olijven produceren voor consumptie door de eigenaren, evenals een verscheidenheid aan fruitbomen, zoals paraguayo's, perziken van verschillende soorten, granaatappel, peer, appel, hazelnoot, walnoot, pruim en zelfs populieren. Dit is de perfecte plek voor wie graag op een zeer rustige plek op het platteland woont en met alle comfort van een modern huis.

Kenmerken

  • Ref: DP-19-FI278
  • Woningtype: Finca
  • Prijs: €295.000
  • Bebouwd: 502 m²
  • Perceel: 7086 m²
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamer: 1
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak