Geschakelde woning te koop in Marbella

  • €570.000
MARBELLA, MÁLAGA

Geschakelde woning te koop in Marbella

MARBELLA, MÁLAGA
  • €570.000
  • Geschakelde woning
  • Woningtype
  • 3
  • Slaapkamers
  • 3
  • Badkamers
  • 176
  • 206
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-51-206390

Huis in Cerros del Lago met een bebouwde oppervlakte van 176 m2 op een perceel van 206 m2 met een tuin van 119 m2 verdeeld over 2 verdiepingen. Beschikt over 3 slaapkamers, 3 badkamers, op het westen gelegen, 1 garage

Halfvrijstaande villa in Cerros del Lago – 176 m² op een perceel van 206 m² met privétuin

Gelegen in de exclusieve en rustige urbanisatie Zahara de Istán, biedt dit huis de perfecte balans tussen natuur en comfort. Omringd door de prachtige landschappen van de Sierra de las Nieves en op slechts enkele minuten van de bruisende Costa del Sol, is het een ideaal toevluchtsoord voor diegenen die op zoek zijn naar rust zonder afbreuk te doen aan gemak.

Indeling:
Begane grond: 3 slaapkamers met directe toegang tot de privétuin van 118 m². De hoofdslaapkamer heeft een en-suite badkamer, terwijl de andere twee een tweede badkamer delen.
Eerste verdieping: Ruime woon-eetkamer met hoge plafonds en grote ramen van vloer tot plafond die de ruimte overspoelen met natuurlijk licht, een aparte keuken (met de mogelijkheid om deze te openen), twee terrassen en een complete badkamer bij de ingang.

De woning beschikt over een privéparkeerplaats en voor extra gemak bij het verkennen van de omgeving is een Quad-fiets bij de prijs inbegrepen.

Toplocatie:
Op slechts 15 minuten van Marbella en Puerto Banús, 20 minuten van San Pedro de Alcántara en 45 minuten van de luchthaven van Málaga, is deze villa perfect voor degenen die rust zoeken en toch dicht bij de kust willen blijven. Bovendien ligt het op slechts een uur van Tarifa, een ideale bestemming voor stranduitstapjes en buitenactiviteiten.

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-51-206390
  • Woningtype: Geschakelde woning
  • Prijs: €570.000
  • Bebouwd: 176 m²
  • Perceel: 206 m²
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 3
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken
A Guinote
  • A Guinote

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak