WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Calida
- San Pedro Del Pinatar
- Nieuwbouw Geschakelde woning in San Pedro del Pinatar
Nieuwbouw Geschakelde woning in San Pedro del Pinatar
- €379.000
- Geschakelde woning
- Woningtype
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 108 m²
- Bebouwd
- 94 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-110-30122863-01
In San Pedro del Pinatar presenteren de adosados een ideale keuze voor wie op zoek is naar een rustige en goed bereikbare woonomgeving. Met slechts 7 woningen biedt elke woning optimaal comfort en functionaliteit. Slechts 3 km van de kust, geniet je binnen enkele minuten van de Middellandse Zee. Bovendien ligt het vliegveld op 41 km afstand, wat handig is voor frequente reizigers. Spaanse Droomhuizen staat klaar om je te helpen bij het realiseren van jouw droomhuis.
De adosados zijn ontworpen met aantrekkelijke en praktische buitenruimtes. Elk huis heeft een eigen tuin waar je kunt genieten van het mediterrane klimaat. De luxe van een privézwembad biedt verfrissing tijdens warme dagen, terwijl de terrassen extra ruimte bieden voor buitenactiviteiten. Het solarium geeft je de mogelijkheid om in volledige privacy te zonnen, en met een privégarage ben je verzekerd van veilig parkeren.
Binnenin zijn deze adosados gericht op optimaal comfort en efficiëntie. Met 3 slaapkamers en 2 badkamers is elk deel ontworpen voor stijl en gebruiksgemak. Moderne porseleinen vloeren zorgen voor een eigentijdse uitstraling die gemakkelijk te onderhouden is. Elektrische rolluiken en video-intercomsystemen verhogen het gemak en veiligheid. De keuken is volledig uitgerust met apparaten die het dagelijks leven vergemakkelijken, terwijl airconditioning zorgt voor aangename temperaturen gedurende het hele jaar. Ingebouwde kasten bieden praktische opslagoplossingen, en elke woning ondersteunt elektrisch laden voor auto's als teken van duurzaamheid.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Prijs exclusief aankoopkosten. Ga uit van 7-10% overdrachtsbelasting (exact percentage afhankelijk van de regio; bij nieuwbouw geldt in plaats daarvan 10% BTW, landelijk vastgesteld), ±1–2% advocaatkosten, ±1% notariskosten en bij nieuwbouw 1,5% registratiekosten (AJD).
Kenmerken
-
Ref: DP-110-30122863-01
-
Prijs: €379.000
-
Bebouwd: 108 m²
-
Perceel: 94 m²
-
Slaapkamers: 3
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Geschakelde woning
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Penthouse te koop in La Sella Golf Resort
DP-01-LS-0469 La Sella Golf Resort, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 140 m²
- Penthouse
Appartement te koop in Altea
DP-76-SE1249-S Altea, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 89 m²
- Appartement
Vergelijkbare woningen
Penthouse te koop in La Sella Golf Resort
DP-01-LS-0469 La Sella Golf Resort, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 140 m²
- Penthouse
Appartement te koop in Altea
DP-76-SE1249-S Altea, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 89 m²
- Appartement
Contact me






















