Penthouse te koop in Calpe

Calpe, Alicante/Alacant
  • €1.100.000
  • Penthouse
  • Woningtype
  • 4
  • Slaapkamers
  • 3
  • Badkamers
  • 314

Beschrijving van de woning

Ref: DP-49-A26

Te koop penthouse van 314 m2 met 4 slaapkamers op de eerste lijn van het Levante strand (La Fossa) in Calpe.

Het betreft een penthouse met een hele verdieping. Het bestaat uit een inkomhal met badkamer en toegang tot de woon-eetkamer met een klein terras, een glazen terras van ongeveer 60 m2 en nog een terras van ongeveer 100 m2. Een slaapkamersuite met een eigen, complete badkamer biedt ook toegang tot het glazen terras en het hoofdterras. Vanuit de hal is er tevens toegang tot de aparte en volledig ingerichte keuken met eethoek en een terras van ca. 15 m2 met uitzicht op de zoutmeren. Vanuit de eetkamer van de keuken is er toegang tot een hal met toegang tot drie slaapkamers met inbouwkasten en een badkamer.
De woning beschikt over een grote afgesloten garage.
De gemeenschappelijke ruimtes beschikken over zwembaden en een kinderspeelplaats.

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-49-A26
  • Woningtype: Penthouse
  • Prijs: €1.100.000
  • Bebouwd: 314 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 3
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken
Spaanse Droomhuizen
  • Spaanse Droomhuizen

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak