WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Valencia
- Valencia stad
- Penthouse te koop in Valencia
Penthouse te koop in Valencia
- €1.800.000
- Penthouse
- Woningtype
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 233 m²
- Bebouwd
- 20 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-18-5353
Exclusief duplex penthouse met terras in het hart van Valencia
In het centrum van Valencia, in de prestigieuze wijk Sant Francesc en op slechts enkele meters van het stadhuis, bevindt zich dit indrukwekkende luxe duplex penthouse. De woning van 233 m² is gelegen op de achtste en negende verdieping van een karakteristiek hoekgebouw uit 1940, dat uitstekend onderhouden is en beschikt over een lift, conciërgeservice en slechts twee appartementen per verdieping.
Deze exclusieve woning werd volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen en een verfijnde afwerking, waarbij moderne luxe harmonieus werd gecombineerd met authentieke architectonische elementen.
De toegang tot de woning bevindt zich op de achtste verdieping, waar het slaapgedeelte is ondergebracht. Hier vind je vijf ruime slaapkamers, allemaal met veel natuurlijk licht dankzij hun buitengerichte ligging. De royale master suite beschikt over een prachtige dressing en een eigen en-suite badkamer. Daarnaast zijn er een extra badkamer en een aparte wasruimte aanwezig.
Via de trap bereik je de bovenste verdieping, waar zich het indrukwekkende leefgedeelte bevindt. De ruime woonkamer wordt gekenmerkt door hoge plafonds met prachtig gerestaureerde houten balken en een warme, stijlvolle uitstraling. De open keuken met centraal kookeiland vormt het hart van deze verdieping en is perfect ontworpen voor zowel dagelijks gebruik als het ontvangen van gasten.
Op deze verdieping bevindt zich tevens een extra badkamer. Via grote schuifdeuren heb je toegang tot het schitterende terras, dat dankzij de hoge ligging een prachtig uitzicht biedt over de stad Valencia en een ideale plek vormt om het hele jaar door van het buitenleven te genieten.
De woning is uitgerust met tal van luxe voorzieningen, waaronder grootformaat porseleinen vloeren, vloerverwarming, airconditioning via een Airzone-systeem, ramen met dubbele beglazing, ingebouwde kasten, zorgvuldig uitgewerkte verlichting, hoogwaardig buitenschrijnwerk en luxe keukenapparatuur van gerenommeerde merken.
Bij de woning hoort bovendien een parkeerplaats die in de prijs is inbegrepen.
Ben je op zoek naar een exclusief penthouse met terras in het centrum van Valencia, waar karakter, luxe en comfort samenkomen? Dan biedt deze unieke woning in Sant Francesc een uitzonderlijke kans.
Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-18-5353
-
Prijs: €1.800.000
-
Bebouwd: 233 m²
-
Perceel: 20 m²
-
Slaapkamers: 5
-
Badkamers: 3
-
Woningtype: Penthouse
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Penthouse te koop in La Sella Golf Resort
DP-01-LS-0469 La Sella Golf Resort, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 140 m²
- Penthouse
Appartement te koop in Altea
DP-76-SE1249-S Altea, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 89 m²
- Appartement
Vergelijkbare woningen
Penthouse te koop in La Sella Golf Resort
DP-01-LS-0469 La Sella Golf Resort, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 140 m²
- Penthouse
Appartement te koop in Altea
DP-76-SE1249-S Altea, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 89 m²
- Appartement
Contact me




















