WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa del Sol
- Las Lagunas De Mijas
- Nieuwbouw Twee-onder-1-kap in Las Lagunas de Mijas
Nieuwbouw Twee-onder-1-kap in Las Lagunas de Mijas
- €955.000
- Twee-onder-1-kap
- Woningtype
- 4
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 279 m²
- Bebouwd
- m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-100-52629377-01
Dit exclusieve omheinde project, gelegen tussen Fuengirola en Marbella, is de thuisbasis van 16 herenhuizen, halfvrijstaande en vrijstaande villa's in eigentijdse stijl. Ontworpen in een mediterrane sfeer en gericht op het zuidzuidoosten, bieden deze woningen een luxueus toevluchtsoord met vrij uitzicht op de zee en de Golf Valley. Elke villa is uitgerust met hoogwaardige details, waaronder een privézwembad met overloopgebieden, ruime terrassen en een catalogus aan personaliseringsopties. Op slechts 5 minuten van het strand en dicht bij alle voorzieningen biedt dit complex een perfecte combinatie van privacy, comfort en toegang tot de voorzieningen van de Costa del Sol.
BUITENRUIMTES
Het buitenontwerp van de villa's weerspiegelt een eigentijdse stijl die perfect past bij de natuurlijke omgeving. De huizen hebben ruime terrassen en ontspanningsruimtes die het uitzicht op de zee en de vallei maximaliseren. Elke villa heeft een privézwembad met overloopgebieden, zodat je exclusief kunt genieten van het mediterrane klimaat. De privétuinen bieden een rustige en natuurlijke omgeving, ideaal om tot rust te komen van de drukte van de Costa del Sol. Bovendien beschikt het complex over een dubbele privéparkeerplaats voor het gemak van de bewoners.
BINNENRUIMTES
Het interieur van de villa's valt op door het moderne en elegante ontwerp, met minutieuze aandacht voor detail. De woningen hebben 4 tweepersoonsslaapkamers en 3 badkamers, verdeeld over ruime en lichte ruimtes die een gevoel van comfort en luxe uitstralen. De keukens zijn volledig uitgerust met de beste apparatuur en materialen van topkwaliteit. De meeste villa's hebben een kelder, die extra ruimte biedt voor verschillende behoeften. Elke woning wordt geleverd met een breed scala aan aanpassingsopties, zodat eigenaars hun huis vanaf het begin kunnen aanpassen aan hun voorkeuren.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-100-52629377-01
-
Prijs: €955.000
-
Bebouwd: 279 m²
-
Slaapkamers: 4
-
Badkamers: 4
-
Woningtype: Twee-onder-1-kap
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Nieuwbouw appartement te koop in Quart de Poblet
DP-20-D26295 Quart de Poblet, Spanje- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 82 m²
- Appartement
Nieuwbouw appartement te koop in Valencia
DP-20-D26290 La Punta, Valencia, Spanje- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 108 m²
- Appartement
Vergelijkbare woningen
Nieuwbouw appartement te koop in Quart de Poblet
DP-20-D26295 Quart de Poblet, Spanje- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 82 m²
- Appartement
Nieuwbouw appartement te koop in Valencia
DP-20-D26290 La Punta, Valencia, Spanje- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 108 m²
- Appartement
Contact me






















