WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Zuid
- Algorfa
- Nieuwbouw Villa in Algorfa
Nieuwbouw Villa in Algorfa
- €535.000
- Finca, Villa
- Woningtype
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 131
- m²
Beschrijving van de woning
Ref: DP-110-95330469-01
In de exclusieve wijk La Rellana biedt dit residentiële complex een unieke kans voor wie op zoek is naar een serene en verfijnde levensstijl. Met slechts 9 zelfstandige woningen, ligt het ideaal voor golfliefhebbers op slechts 0,5 km van een gerenommeerde golfbaan. Elke woning is ontworpen met oog voor comfort en functionaliteit, met een indeling van 3 slaapkamers en 2 badkamers die perfect aansluit bij moderne gezinnen. De architectuur sluit naadloos aan op de natuurlijke omgeving, wat zorgt voor een harmonieus samenspel tussen modern design en natuur. Ontdek deze kans via Spaanse Droomhuizen.
De buitenruimtes van deze woningen in La Rellana zijn perfect om te genieten van het aangename klimaat en de natuurlijke omgeving. Iedere woning heeft een eigen tuin, ideaal voor ontspanning of buitenactiviteiten. Daarnaast biedt het terras de ideale plek om te dineren in de open lucht of simpelweg te ontspannen aan het einde van de dag. Voor extra luxe is er ook een solarium waar u kunt zonnebaden of genieten van het uitzicht. Een privézwembad maakt elke woning compleet, zodat u in alle privacy kunt genieten van verfrissende momenten.
Binnenin deze vrijstaande woningen in La Rellana staat comfort centraal. Elegante vloeren van porselein zorgen niet alleen voor stijl maar zijn ook onderhoudsvriendelijk. Moderne apparatuur vereenvoudigt dagelijkse taken, terwijl geïntegreerde domotica efficiëntie en gemak toevoegt aan uw leven thuis. Elektrische rolluiken bieden extra comfort en veiligheid, terwijl ingebouwde kasten in de slaapkamers voldoende opslagruimte bieden zonder afbreuk te doen aan esthetiek.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-110-95330469-01
-
Prijs: €535.000
-
Bebouwd: 131 m²
-
Perceel: 308 m²
-
Slaapkamers: 3
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Finca, Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Villa te koop in Alfaz del Pi
DP-36-AC-05776/10244 Alfaz del Pi, ALICANTE- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 5
- 295 m²
- 530 m²
- Villa
Villa te koop in Calpe
DP-50-VD30250 Calpe, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 164 m²
- 821 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Villa te koop in Alfaz del Pi
DP-36-AC-05776/10244 Alfaz del Pi, ALICANTE- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 5
- 295 m²
- 530 m²
- Villa
Villa te koop in Calpe
DP-50-VD30250 Calpe, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 164 m²
- 821 m²
- Villa
Contact me
























