WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Noord
- Benitachell
- Villa te koop in Benitachell
Villa te koop in Benitachell
- €450.000
- Villa
- Woningtype
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 133 m²
- Bebouwd
- 797 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-02-ENJ-VI-00218-C
Deze charmante villa in mediterrane stijl in El Benitachell biedt een spectaculair panoramisch uitzicht op de zee en de baai, op korte afstand van de prestigieuze Lady Elizabeth School.
Gelegen op een perceel van 797 m² met een bebouwde oppervlakte van 190 m², is het huis gevuld met natuurlijk licht en ontworpen om optimaal te profiteren van de bevoorrechte locatie.
Op de begane grond vindt je drie slaapkamers, waaronder een master suite met en-suite badkamer, plus een ruime familiebadkamer. Een glazen naya met hoge plafonds en zichtbare houten balken creëert een warme, uitnodigende ruimte die perfect is om het hele jaar door van te genieten.
Het lagere niveau is voorzien van nog een helder glazen naya die direct uitkomt op de tuin en het zwembad, aangevuld met een adembenemend uitzicht op de Middellandse Zee. Deze verdieping biedt ook een royale open leefruimte en een volledig uitgeruste keuken.
De terrasvormige tuin toont volwassen planten, natuurstenen accenten en meerdere niveaus die naar het zwembad leiden - een ideale omgeving voor het buitenleven.
Hoewel het pand vol karakter en charme is, biedt het een uitstekende gelegenheid voor modernisering en personalisatie, waardoor het een perfect canvas is om uw droomvilla aan de Costa Blanca te creëren.
Belangrijkste kenmerken
- 3 slaapkamers, 2 badkamers
- 190 m² bebouwd / 797 m² perceel
- Twee glazen naya's met panoramisch uitzicht
- Privézwembad en terrasvormige mediterrane tuin
- Uitstekende locatie dicht bij Lady Elizabeth School
Interesse? Neem contact met ons op – vanuit ons kantoor in Moraira plannen we graag een bezichtiging voor je in!
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-02-ENJ-VI-00218-C
-
Prijs: €450.000
-
Bebouwd: 133 m²
-
Perceel: 797 m²
-
Slaapkamers: 3
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Finca te koop in Rojales
DP-13-PCE-1452 Rojales, Alicante, Costa Blanca- Slaapkamers: 6
- Badkamers: 4
- 375 m²
- 3288 m²
- Finca
Appartement te koop in Alfaz del Pi
DP-55-3569/10535 Alfaz del Pi, ALICANTE- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 81 m²
- Appartement
Vergelijkbare woningen
Finca te koop in Rojales
DP-13-PCE-1452 Rojales, Alicante, Costa Blanca- Slaapkamers: 6
- Badkamers: 4
- 375 m²
- 3288 m²
- Finca
Appartement te koop in Alfaz del Pi
DP-55-3569/10535 Alfaz del Pi, ALICANTE- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 2
- 81 m²
- Appartement
Contact me























