WONINGEN ZOEKEN
- Villa
- Woningtype
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 440 m²
- Bebouwd
- 1550 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-55-3547/10535
Deze prachtige villa, gelegen in de prestigieuze wijk Altea Hills, biedt je een ongeëvenaard uitzicht op zee en is ontworpen voor een leven vol luxe en comfort. Met een totale oppervlakte van 425 m² en gelegen op een royaal perceel van 1.420 m², beschikt deze nieuwgebouwde woning over vier ruime slaapkamers en vier moderne badkamers die elke dag weer een aangenaam gevoel van welzijn geven.
De royale terrasruimte van 298 m² nodigt je uit om volop van het buitenleven te genieten, met adembenemende uitzichten die elke dag bijzonder maken. Daarnaast zorgen extra voorzieningen zoals parkeergelegenheid, een privézwembad en een lift voor een uitzonderlijk wooncomfort.
Dit is niet zomaar een woning: het is jouw persoonlijke toevluchtsoord, een plek waar je volledig tot rust komt en kunt genieten van alles wat de Costa Blanca te bieden heeft.
Interesse? Neem contact met ons op – vanuit ons kantoor in Moraira plannen we graag een bezichtiging voor je in!
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-55-3547/10535
-
Prijs: €1.400.000
-
Bebouwd: 440 m²
-
Perceel: 1550 m²
-
Slaapkamers: 4
-
Badkamers: 3
-
Woningtype: Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Geschakelde woning te koop in Els Poblets
DP-31-GC-0426 Els Poblets, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 60 m²
- 120 m²
- Geschakelde woning
Ruime villa met zeezicht en zwembad in La Cala de Mijas
DP-12-R5411809 La Cala de Mijas, Málaga- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 3
- 309 m²
- 595 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Geschakelde woning te koop in Els Poblets
DP-31-GC-0426 Els Poblets, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 60 m²
- 120 m²
- Geschakelde woning
Ruime villa met zeezicht en zwembad in La Cala de Mijas
DP-12-R5411809 La Cala de Mijas, Málaga- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 3
- 309 m²
- 595 m²
- Villa
Contact me

















































