Villa te koop in Cuevas del Almanzora

  • €249.995

Villa te koop in Cuevas del Almanzora

  • €249.995
  • Villa
  • Woningtype
  • 2
  • Slaapkamers
  • 2
  • Badkamers

Beschrijving van de woning

Ref: DP-17-B2352

We zijn verheugd om deze charmante villa met twee slaapkamers en twee badkamers op de markt te presenteren, ideaal gelegen in het zeer gewilde Desert Springs Golf Resort.

Deze goed onderhouden woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden en beschikt over dubbele airconditioning, plafondventilatoren en het extra voordeel van een eigen garage. Voor de koelere maanden is de lounge uitgerust met zowel een open haard als een houtkachel, wat een gezellige en uitnodigende sfeer biedt.

De villa ligt in een kleine, veilige, gated community van slechts 14 woningen, wat een gevoel van exclusiviteit en rust geeft. Een paar korte stappen van de woning leiden naar het gemeenschappelijke zwembad, waardoor het gemakkelijk is om te genieten van een verfrissende duik of te ontspannen in de zon.

Een van de opvallende kenmerken van de villa is de prachtig ontworpen privétuin, die zorgvuldig is aangelegd door een professionele botanicus met behulp van een verscheidenheid aan gespecialiseerde planten. Deze weelderige buitenruimte biedt een oase van rust en een uniek vleugje natuurlijke schoonheid.

Bovendien profiteert de villa van een eigen daksolarium met een spectaculair 360-graden uitzicht op de omliggende bergen, de golfbaan, de tuinen en het zwembad – de perfecte plek om te ontspannen en van het landschap te genieten.

Inwoners van Desert Springs genieten van uitstekende faciliteiten op het terrein, waaronder een clubhuis dat het hele jaar door geopend is met bar en restaurant, evenals een seizoensgebonden bar en eethoek naast een prachtig buitenzwembad met aantrekkelijke zitterrassen – ideaal om te socializen of gewoon te genieten van de zon.

Desert Springs Golf Resort is de thuisbasis van Europa's enige kampioenschapsgolfbaan in woestijnstijl. De prachtig aangelegde fairways, het weelderige groen en de overvloed aan palmbomen creëren een unieke en rustige omgeving – niet alleen ideaal voor golfliefhebbers, maar ook voor degenen die houden van uitgestrekte groene ruimtes en een schilderachtige omgeving.

Een woning die je gezien moet hebben om alles te waarderen wat het te bieden heeft.

* Bebouwde 72 m²
* Begane grond
* Gemeenschappelijk zwembad
* Openbaar waternet
* Elektriciteit aangesloten op het netwerk
* Telefoon mogelijk
* Internet mogelijk
* Volledig gemeubeld
* Airco
* Geschikt voor rolstoelgebruikers
* Privé terras
* Dak zonneterras
* Garage
* Golf-terrein
* 15 minuten rijden naar het strand
* 5 minuten rijden naar de winkels
* Gemeenschap Lasten: 289,00€ per maand
* IBI onroerende voorheffing: 267,52€ per jaar
* Vuilnis ophaling: 205,60€ per jaar

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-17-B2352
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €249.995
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Vergelijkbare woningen

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.