WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Dehesa De Campoamor
- Nieuwbouw Villa in Dehesa de Campoamor
Nieuwbouw Villa in Dehesa de Campoamor
- €1.200.000
- Villa
- Woningtype
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 140
- m²
Beschrijving van de woning
Ref: DP-110-59950834-01
Deze prachtige nieuwe villa ligt in een rustige, goed onderhouden gemeenschap en biedt de perfecte combinatie van moderne architectuur, comfort en een natuurlijke omgeving. Met een perceel van meer dan 1.100 m² en een ligging op het zuidwesten kun je hier genieten van lange zonnige middagen met ononderbroken uitzicht op het bos, en dat alles op slechts enkele minuten van golfbanen, essentiële voorzieningen en de stranden van de Middellandse Zee.
BUITENRUIMTES
De villa ligt in een bevoorrechte natuurlijke omgeving, waar de privétuin en het zwembad elegant opgaan in het landschap. De ruime terrassen – met een oppervlakte van meer dan 60 m² – bieden een ideale ruimte om te genieten van maaltijden in de buitenlucht, ontspannende momenten of onvergetelijke zonsondergangen. De barbecueplaats en de onafhankelijke toegang vanaf het perceel garanderen privacy en functionaliteit in elke hoek.
BINNENRUIMTES
Met een bebouwde oppervlakte van 205 m² is de woning verdeeld over twee verdiepingen. Op de hoofdverdieping is er een ruime woonkamer met open keuken, opgevat als een open en lichte ruimte met directe toegang naar buiten. Er is ook een privégarage voor twee auto’s, wasruimte, berging en intercom. Op de bovenverdieping zijn de drie slaapkamers, allemaal met inbouwkasten, waarbij de ouderslaapkamer opvalt door het indrukwekkende open uitzicht op de natuurlijke omgeving. De twee badkamers zijn afgewerkt met materialen van topkwaliteit, en het hele jaar door is comfort verzekerd dankzij het airconditioningsysteem.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-110-59950834-01
-
Prijs: €1.200.000
-
Bebouwd: 140 m²
-
Perceel: 1013 m²
-
Slaapkamers: 3
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Villa te koop in L’eliana
DP-34-ima-4474 L'eliana, Valencia- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 3
- 453 m²
- 1856 m²
- Villa
Villa te koop in L’eliana
DP-34-ima-4887 L'eliana, Valencia- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 3
- 328 m²
- 1350 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Villa te koop in L’eliana
DP-34-ima-4474 L'eliana, Valencia- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 3
- 453 m²
- 1856 m²
- Villa
Villa te koop in L’eliana
DP-34-ima-4887 L'eliana, Valencia- Slaapkamers: 5
- Badkamers: 3
- 328 m²
- 1350 m²
- Villa
Contact me




