Gerenoveerde villa met 4 slaapkamers en verwarmd zwembad in Javea

  • €1.850.000

Gerenoveerde villa met 4 slaapkamers en verwarmd zwembad in Javea

  • €1.850.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 4
  • Slaapkamers
  • 3
  • Badkamers
  • 335 m²
  • Bebouwd
  • 1043 m²
  • Perceel

Beschrijving van de woning

Ref: DP-70-2328

Gerenoveerde villa met uitzicht op vuurtoren en Cala del Portitxol, Jávea | 4 slaapkamers | verwarmd zwembad

Gerenoveerde villa (2023) · 4 slaapkamers · 3 badkamers · verwarmd zwembad 11x4m · rooftop terras · Portitxol, Jávea

Zeelucht, ruisende bomen en rozemarijn op de bries — deze villa kijkt uit over de iconische vuurtoren, de rotsachtige kustlijn en de schilderachtige baai van Cala del Portitxol. Een eersteklas uitzicht op een van de mooiste hoekjes van de Middellandse Zee. Volledig gerenoveerd in 2023 naar uitzonderlijke standaard, vermengt de villa zacht contemporain design met natuurlijke texturen en tijdloos architecturaal karakter. Kalm, elegant en stilletjes indrukwekkend — vanaf het moment dat je aankomt.

Meer info...

Kenmerken

  • Ref: DP-70-2328
  • Prijs: €1.850.000
  • Bebouwd: 335 m²
  • Perceel: 1043 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 3
  • Woningtype: Villa

Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.

Vergelijkbare woningen

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.