WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Noord
- Javea
- Villa te koop in Javea
Villa te koop in Javea
- €2.350.000
- Villa
- Woningtype
- 4
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 2000 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-71-PG6352A/4038
Luxe Star Wars villaproject te koop in Javea voor wie naar de sterren streeft!~Dit is een prachtig project te koop op korte rijafstand van de schitterende kustlijn van Javea. Binnen 8 minuten staat je speedster geparkeerd op het Arenal zandstrand, streng bewaakt door de Wookie.~Grapje terzijde, dit is een prachtig ontwerp van een bekende lokale bouwer die een groot aantal afgewerkte luxe villa's heeft die we kunnen bezoeken om te zien dat ze kwaliteit leveren.~Deze specifieke woning is verdeeld over 3 verdiepingen met de dubbele garage en wasruimte op de benedenverdieping, woonkamer, keuken en 2 dubbele slaapkamers met eigen badkamer op de middenverdieping die uitkomen op de uitgestrekte terrassen en het overloopzwembad met fantastisch uitzicht en dan nog eens 2 dubbele slaapkamers met eigen badkamer op de bovenverdieping.~In Javea kunt u genieten van de beste kustlijn van het Spaanse vasteland met kristalhelder water, afgelegen baaien en magische bergpaden. De lokale keuken is spectaculair en de nabijheid van de steden Valencia en Alicante is uitstekend. ~Kom een kijkje nemen, u zult begrijpen waarom Javea de perfecte bestemming is voor uw luxe huis.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-71-PG6352A/4038
-
Prijs: €2.350.000
-
Perceel: 2000 m²
-
Slaapkamers: 4
-
Badkamers: 4
-
Woningtype: Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Villa met privé zwembad te koop in Calpe
DP-02-ENJ-VI-00433-D Calpe / Calp, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 137 m²
- 753 m²
- Villa
Villa met zwembad vlakbij golfbaan te koop in Denia
DP-01-LS-3338 La Sella, Alicante- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 150 m²
- 1255 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Villa met privé zwembad te koop in Calpe
DP-02-ENJ-VI-00433-D Calpe / Calp, Alicante- Slaapkamers: 2
- Badkamer: 1
- 137 m²
- 753 m²
- Villa
Villa met zwembad vlakbij golfbaan te koop in Denia
DP-01-LS-3338 La Sella, Alicante- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 150 m²
- 1255 m²
- Villa
Contact me













