WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Calida
- Macisvenda
- Villa te koop in Macisvenda
Villa te koop in Macisvenda
- €369.950
- Villa
- Woningtype
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 5000 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-06-HVH-APMAC
Deze prachtige off-plan villa's bieden ruime accommodatie met 3 tweepersoonsslaapkamers, een hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, een open woonkamer, eetkamer en keuken, een privézwembad en terras en een dubbele garage op een keuze uit verschillende percelen in Macisvenda, El Canton en Cañada de la Leña in het prachtige landschap van Murcia.
Met een modern design bieden deze op maat gemaakte villa's de veeleisende koper de keuze uit verschillende locaties, niet alleen qua locatie, maar ook qua oriëntatie. In combinatie met de keuze uit vloer- en wandtegels, keukens en badkamers kan de woning worden afgestemd op uw specifieke wensen.
De percelen zijn speciaal gekozen om de allerbeste locatie te bieden qua nabijheid van voorzieningen en voorzieningen, evenals uitzicht, uitzicht, uitzicht.
De eerste ontwikkeling van 9 woningen (zie foto) is razendsnel verkocht, waardoor er nu nieuwe grond is aangekocht in Canada de la Lena, evenals in El Canton en Macisvenda. Vroege kopers krijgen de keuze uit verschillende percelen. Er komen 4 percelen in Macisvenda met uitzicht op de Rio Chicamo aan de voorzijde en een berglandschap aan de achterzijde. In Cañada liggen de percelen op loopafstand van het dorp.
Omdat de bouw al is gestart, kunnen de percelen al binnen 4 maanden beschikbaar zijn, maar 6/7 maanden is gebruikelijker.
De villa zelf bestaat uit 3 tweepersoonsslaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer een eigen badkamer heeft. Een open woonkamer met eethoek en een schaduwrijke naya. De villa wordt aangesloten op het waterleidingnet en elektriciteit. Het privézwembad van 8x4m is bij de prijs inbegrepen, maar kan tegen een meerprijs worden uitgebreid tot een groter zwembad van 10x5m. Een dubbele garage is bij de prijs inbegrepen en kan later worden omgebouwd tot extra woonruimte, kantoorruimte, hobbyruimte...
De villa's zijn voorzien van centrale airconditioning, elektrische rolluiken en satelliet-tv. Snel wifi-internet is eenvoudig aan te sluiten.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-06-HVH-APMAC
-
Prijs: €369.950
-
Perceel: 5000 m²
-
Slaapkamers: 3
-
Badkamers: 2
-
Woningtype: Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Appartement met zeezicht te koop in Calpe
DP-02-ENJ-AP-00234-D Calpe / Calp, Alicante- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 116 m²
- 5294 m²
- Appartement
Instapklare gelijkvloerse villa te koop in Javea
DP-02-ENJ-VI-00350-E Jávea / Xàbia, Alicante- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 200 m²
- 1065 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Appartement met zeezicht te koop in Calpe
DP-02-ENJ-AP-00234-D Calpe / Calp, Alicante- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 116 m²
- 5294 m²
- Appartement
Instapklare gelijkvloerse villa te koop in Javea
DP-02-ENJ-VI-00350-E Jávea / Xàbia, Alicante- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 200 m²
- 1065 m²
- Villa
Contact me











































