Villa te koop in Malaga

MÁLAGA, MÁLAGA
  • €1.800.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 7
  • Slaapkamers
  • 5
  • Badkamers
  • 407
  • 634
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-51-197080

Spaanse Droomhuizen verkoopt deze spectaculaire vrijstaande villa in het exclusieve gebied van El Limonar, in Malaga Oost.
Met totale privacy, binnen het grote perceel van 638 m2 en heeft een indrukwekkend huis van 379 m2 verdeeld over twee verdiepingen.

Het pand valt op door zijn ruime ruimtes en zijn moderne design, verrassend in zijn interieur. Gebouwd in 1973 als consulaat op anti-seismische funderingen. Met een zout zwembad, fotovoltaïsche panelen, magazijnkelder met constante natuurlijke temperatuur, en alle ramen met kiep- en draairamen en horren. In totaal heeft het 7 slaapkamers en 5 badkamers, wat het een ideale optie maakt voor grote gezinnen of voor degenen die op zoek zijn naar extra ruimte voor gasten. Het heeft ook 2 woonkamers, waardoor u verschillende sferen in het huis kunt creëren.

De zuidelijke oriëntatie van het huis zorgt voor uitstekend natuurlijk licht gedurende de dag, waardoor er in elk van de kamers een warme en gastvrije sfeer ontstaat. Bovendien beschikt het over een volledig uitgeruste keuken, perfect voor fijnproevers, met een aparte ingang via de tuin en voldoende opberg- en werkruimte om aan alle culinaire behoeften van het huis te voldoen.

De villa heeft veel voorzieningen, zoals een privézwembad en een grote tuin, ideaal om te genieten van het mooie weer in de omgeving. Het heeft ook een barbecueplek en overdekte veranda’s, perfect voor bijeenkomsten in de buitenlucht met vrienden en familie.

Wat betreft de locatie, de villa ligt in de prestigieuze wijk El Limonar, bekend om zijn rust en exclusiviteit. In de omgeving vindt u verschillende diensten en voorzieningen, zoals prestigieuze scholen, winkelcentra en een breed scala aan restaurants en cafés. Bovendien ligt het op 12 minuten rijden van het stadscentrum, dankzij de directe verbinding met de hoofdstraat van het gebied.

Wat betreft communicatie, heeft de wijk El Limonar uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer en privévoertuigen. Aan de voet van het huis zijn er verschillende bushaltes langs de straat Carril de Castell. Wandelen door het gebied van Limonar bajo, tussen luxe huizen en groene bosjes, is een genot, zelfs in de zomer wanneer de omgeving het meest gewaardeerd wordt.

Kortom, deze vrijstaande villa in El Limonar is een echt juweeltje dat u vandaag moet bezoeken om te verifiëren dat we in de beschrijving tekort zijn geschoten. Het grote privéperceel, de ruime leefruimte en de bevoorrechte locatie maken het de perfecte keuze voor degenen die op zoek zijn naar een exclusieve en rustige omgeving, maar met alle voorzieningen bij de hand.

 

 

 

Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.

Kenmerken

  • Ref: DP-51-197080
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €1.800.000
  • Bebouwd: 407 m²
  • Perceel: 634 m²
  • Slaapkamers: 7
  • Badkamers: 5
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken
A Guinote
  • A Guinote

Gecertificeerd makelaar in Spanje

Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.

Spreek ons persoonlijk
in Nederland!

Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.

Zaterdag 15 maart 2025

Zondag 16 maart 2025

Jan Tabak, Bussum

Alleen op afspraak