- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanbiedingen, tips en advies direct in je mailbox!
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Ref: DP-51-176849
Uitzonderlijke en adembenemende villa met panoramisch uitzicht op zee, de kust en de bergen. Het pand is verdeeld over drie verdiepingen, allemaal bereikbaar via een handige trap of lift. De eigen oprijlaan, versierd met fontein, leidt naar de begane grond waar we een woonkamer, een gastenslaapkamer met en-suite badkamer, een wijnkelder met onafhankelijke airconditioning, een grote wasruimte en een grote gesloten garage voor meerdere auto’s met veel ingebouwde kasten rondom plus een aparte machinekamer vinden.
Op de bovenverdieping vinden we het complete woongedeelte, ruim en volledig open. De keuken is uitgerust met alle apparatuur van Gaggenau, stoomoven, afwaswarmer, twee ovens, magnetron, inductiekookplaat en gaskookplaat, koelkast, koelvriescombinatie. Zowel in de keuken als in de woonkamer is er een eethoek. De woonkamer heeft ook een mooie gashaard en een zithoek eromheen. Deze verdieping heeft ook een gastentoilet en een gastenslaapkamer met pre-installatie voor een badkamer binnen. Deze verdieping is omgeven door terrassen, het uitzicht is prachtig, de zonsondergangen en het uitzicht ’s avonds zijn geweldig.
Op de volgende bovenverdieping is een gastenslaapkamer met badkamer en directe toegang tot het terras aan de achterkant van het huis met sinaasappelbomen. Op ditzelfde niveau heeft het huis een grote gewelfde, multifunctionele ruimte, ideaal voor het creëren van een bioscoopzaal, speelkamer, fitnessruimte of kantoor. Ook op dit niveau, maar aan de westkant ligt de hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, zeer hoge plafonds en een eigen terras met panoramisch en open uitzicht op de zee, Afrika en Marbella vanuit elk deel van de kamer, ook vanuit het bed of het bad.
Vanuit de Patio de Naranjos gaan we omhoog naar de entertainment- en badzone, hier hebben we het grote terras voor ligbedden rond het zwembad, Cape Reed gazebo met pre-installatie voor zomerkeuken, barbecue; een idyllische, rustige en zeer romantische plek ook, vooral ’s nachts waar u ook kunt kijken naar het prachtige uitzicht op de Costa del Sol en de passerende cruiseschepen met hun lichten in de verte, in totale privacy.
Deze tijdloze, klassieke stijl villa heeft een grote persoonlijkheid.
Gebouwd in 2008 waarbij kosten noch moeite zijn gespaard om het uit te rusten en af te werken tot een zeer hoge standaard. Het heeft vloerverwarming en ook radiatoren op alle verdiepingen die zowel op elektriciteit als op gas kunnen worden aangesloten. De Thyssen-lift (nu TKE genoemd) wordt geleverd met een veiligheidssleutel. Vanaf elke verdieping is er een borg om wasgoed binnen te brengen die rechtstreeks naar de wasruimte gaat. Alle Gradhermetic rolgordijnen in het huis kunnen worden aangepast om meer of minder schaduw te bieden of kunnen helemaal worden gesloten. Het huis heeft beveiligingscamera’s en een alarmsysteem rondom. De domotica en het geluidssysteem kunnen worden aangepast, er zijn drie watertanks op drie verschillende verdiepingen, de hele villa is aangepast voor rolstoelgebruikers, inclusief de lift.
De locatie van de villa is nog een van de beste eigenschappen, het is perfect, het is slechts 1.100 mt (12 min lopen / 2 min rijden) naar het centrum van Elviria met al zijn kleine winkels, bars, supermarkten, restaurants en winkels, 1.800 mt naar het strand (21 min lopen / 4 min rijden), 15 min rijden naar Marbella centrum en een half uur naar Malaga International Airport.
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Compare listings
VergelijkenLog in om jouw favorieten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken.
Vul onze Zoekservice in en wij maken een profiel voor je aan.
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.
Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.
Zaterdag 15 maart 2025
Zondag 16 maart 2025
Jan Tabak, Bussum
Alleen op afspraak