WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Noord
- Moraira
- Villa te koop in Moraira
Villa te koop in Moraira
- €859.000
- Villa
- Woningtype
- 6
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 259 m²
- Bebouwd
- 621 m²
- Perceel
Beschrijving van de woning
Ref: DP-57-H-1958-AMBE
Volledig gerenoveerde villa met twee volledig onafhankelijke woonruimtes, zwembad en modern comfort
Deze ruime woning is in 2023 volledig gerenoveerd en biedt flexibel wonen in een hoofdwoning en een apart gastenappartement. De villa combineert een moderne afwerking met een praktische indeling, waardoor ze geschikt is als permanente woning, vakantiehuis of investeringsmogelijkheid.
U komt het pand binnen via de tuin, waar een privézwembad op u wacht. In de overdekte naya bevind zich de buitenkeuken en een speciale eethoek, waardoor een ideale omgeving wordt gecreëerd voor buitenleven en entertainment, terwijl het ook schaduwrijke zitplaatsen en directe toegang tot het interieur van het hoofdgebouw biedt.
De begane grond beschikt over een open woon- en eetkamer, die in verbinding staat met een moderne, ruime, volledig uitgeruste keuken met alle benodigde apparatuur. De ruimte is licht en goed ingedeeld en biedt comfort voor het dagelijks leven.
Vanuit de woonkamer leidt een gang naar het slaapgedeelte. Hier vindt u de eerste moderne badkamer met douche en toilet. Verderop in de gang vindt u drie tweepersoonsslaapkamers, allemaal met inbouwkasten en afgewerkt in een strakke Ibiza-stijl met veel natuurlijk licht. Deze slaapkamers worden bediend door een tweede moderne badkamer, ontworpen in dezelfde eigentijdse stijl. De hoofdslaapkamer op dit niveau biedt directe toegang tot het zwembad.
Het hele huis is voorzien van airconditioning, waardoor elke kamer een constante temperatuur heeft.
Een buitentrap leidt naar een overdekt privéterras met een comfortabele zithoek en een prachtig uitzicht, ideaal om te ontspannen. Vanaf hier komt u in het volledig onafhankelijke appartement, dat beschikt over een open keuken, woon- en eetkamer, waardoor een ruime en praktische indeling ontstaat. Het appartement heeft drie slaapkamers, allemaal met inbouwkasten, en twee moderne badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een eigen balkon met uitzicht op het zwembad, waardoor u extra buitenruimte heeft met een mooi uitzicht over het zwembad.
Met zijn recente renovatie, meerdere woonruimtes en onafhankelijke gastenverblijf biedt deze woning een uitstekende veelzijdigheid. Het huis is klaar om te betrekken en biedt overal modern comfort, waardoor het geschikt is voor gezinsleven, het ontvangen van gasten of verhuurdoeleinden.
Potentiële kopers zullen ofwel het huidige huurcontract met alle boekingen voor dit jaar moeten overnemen, ofwel moeten wachten tot eind 2026 om het pand te kopen zonder verdere contractuele verplichtingen.
Belangrijkste kenmerken
Volledig gerenoveerd in 2023. Hoofdwoning plus apart gastenappartement. Privézwembad. Buitenkeuken en eethoek. Open woonkamer, eetkamer en moderne keuken. In totaal 6 slaapkamers met inbouwkasten.4 moderne badkamers. Airconditioning in het hele pand Bovenste hoofdslaapkamer met balkon met uitzicht op het zwembad Onderste hoofdslaapkamer met directe toegang tot het zwembad
Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging of voor meer informatie. Wij helpen u graag verder.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-57-H-1958-AMBE
-
Prijs: €859.000
-
Bebouwd: 259 m²
-
Perceel: 621 m²
-
Slaapkamers: 6
-
Badkamers: 4
-
Woningtype: Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Geschakelde woning te koop in Alhaurin Golf
DP-52-TH5365960 Alhaurin Golf, Málaga- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 150 m²
- Geschakelde woning
Finca te koop in Alhaurín de la Torre
DP-52-F5450464 Alhaurín de la Torre, Málaga- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 286 m²
- 3023 m²
- Finca
Vergelijkbare woningen
Geschakelde woning te koop in Alhaurin Golf
DP-52-TH5365960 Alhaurin Golf, Málaga- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 150 m²
- Geschakelde woning
Finca te koop in Alhaurín de la Torre
DP-52-F5450464 Alhaurín de la Torre, Málaga- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 3
- 286 m²
- 3023 m²
- Finca
Contact me























