- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanbiedingen, tips en advies direct in je mailbox!
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Ref: DP-25-CLD-2703NB
In 2024 worden deze 2 prachtige ruime villa´s in San Pedro del Pinatar opgeleverd. Het zijn ruime woningen met 3 slaapkamers, 3 badkamers en privézwembad. De ligging is zeer gunstig, buiten de drukte, maar op slechts 1,5 kilometer van het dichtstbijzijnde strand af. Daarnaast vindt u een park en horecagelegenheden op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 500 meter bij de woning vandaan.
De Villa´s zijn modern en ruim opgezet en door de grote raampartijen is er voldoende natuurlijk lichtinval, de automatische aluminium jaloezieën houden de zon op het heetst van de dag buiten. De woning wordt opgeleverd inclusief volledig ingerichte keuken; set van apparatuur in witte afwerking: koelkast, inductiekookplaten, afzuigkap, oven en magnetron en geïntegreerde vaatwasser.
Buiten is er een voldoende ruimte om te genieten van het heerlijke Spaanse klimaat. Er is een groot dakterras van maar liefst 47,70 m², waar een buitenkeuken is geïnstalleerd met granieten aanrechtblad, gootsteen met warm- en koudwaterkraan. Bendeden vindt u het privézwembad van 13,5 m² en een buiten douche.
Parkeren doet u veilig op eigen terrein dat volledig omheind is. Neem contact met ons op voor meer informatie!
*Meer informatie over de regio: San Pedro del Pinatar s een klein stadje in de regio Murcia met een oppervlakte van 22 km². Het heeft ook een natuurpark waar de zoutmeren zich bevinden. Ook vindt u hier prachtige uitgestrekte zandstranden en vermaak voor jong en oud. Ondanks dat het een kleine plaats is, is de ligging zeer gunstig, Het ligt dichtbij Torrevieja, Cartagena en Murcia.
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Compare listings
VergelijkenLog in om jouw favorieten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken.
Vul onze Zoekservice in en wij maken een profiel voor je aan.
Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.
Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar in Spanje en voldoet aan alle wettelijke vereisten om het vak makelaar in Spanje uit te mogen voeren.
Tijdens de Spanje Infodagen kun je een 1-op-1 gesprek met ons inplannen, om zo een kickstart te geven aan je plannen om een Spaans droomhuis te kopen of laten bouwen.
Zaterdag 15 maart 2025
Zondag 16 maart 2025
Jan Tabak, Bussum
Alleen op afspraak