WONINGEN ZOEKEN
- Huis
- Costa Blanca
- Costa Blanca Noord
- Teulada
- Nieuwbouw Villa in Teulada
Nieuwbouw Villa in Teulada
- €2.300.000
- Villa
- Woningtype
- 4
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 350
- m²
Beschrijving van de woning
Ref: DP-110-29963674-01
In een van de meest exclusieve wijken van Moraira, op slechts 1,8 km van de zee en het stadscentrum, staat deze prachtige luxe villa op een perceel van meer dan 900 m². Met een eigentijds ontwerp, elegante lijnen en een indrukwekkend uitzicht op de Middellandse Zee biedt deze woning een ongeëvenaarde levensstijl, waarin rust, comfort en verfijning perfect samenkomen.
BUITENRUIMTES
De buitenkant van de villa is ontworpen als een echte mediterrane oase. De ruime terrassen, zowel overdekt als open, nodigen uit om te genieten van unieke momenten in de zon, terwijl het privézwembad met buitendouche en de barbecueplaats een ideale ruimte creëren voor ontspanning en gezelligheid. De zorgvuldig aangelegde, volledig omheinde tuin garandeert privacy en een prachtige natuurlijke omgeving. Bovendien zorgt de zuidoostelijke ligging voor maximale lichtinval gedurende de hele dag.
BINNENRUIMTES
Met een bebouwde oppervlakte van 350 m², verdeeld over twee verdiepingen, biedt de villa ruime, lichte en functionele interieurs. De woon-eetkamer sluit naadloos aan op de modern ingerichte keuken met kookeiland, waardoor een perfecte ruimte ontstaat voor het dagelijks leven en het gezinsleven. Het heeft 4 slaapkamers en 4 en-suite badkamers, plus een gastentoilet, allemaal afgewerkt met materialen van topkwaliteit. Comfort is gegarandeerd dankzij voorzieningen zoals vloerverwarming, airconditioning met warmte/koude, dubbele beglazing en een veiligheidsdeur. Het heeft ook een wasruimte, een berging en een privégarage.
Als koper betaal je bij ons géén commissie, dus maak gebruik van onze ruim 10 jaar lange ervaring als aankoopmakelaar! Spaanse Droomhuizen is gecertificeerd makelaar, meer info via deze link. We hebben al veel klanten door de jaren heen mogen helpen, check hier onze recensies.
Kenmerken
-
Ref: DP-110-29963674-01
-
Prijs: €2.300.000
-
Bebouwd: 350 m²
-
Perceel: 913 m²
-
Slaapkamers: 4
-
Badkamers: 4
-
Woningtype: Villa
Locatie van de woning (bij benadering)
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Vergelijkbare woningen
Appartement te koop in Platja D'aro
DP-24-7475 Platja D'aro, Gerona- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 100 m²
- Appartement
Villa te koop in Benissa
DP-43-20.3974 Benissa,- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 2
- 147 m²
- 730 m²
- Villa
Vergelijkbare woningen
Appartement te koop in Platja D'aro
DP-24-7475 Platja D'aro, Gerona- Slaapkamers: 3
- Badkamers: 2
- 100 m²
- Appartement
Villa te koop in Benissa
DP-43-20.3974 Benissa,- Slaapkamers: 4
- Badkamers: 2
- 147 m²
- 730 m²
- Villa
Contact me













